Atribuită
Atribuire
Obiectul contractului îl reprezintă furnizarea de servicii, constând în medicină în specialitatea Cardiologie intervențională, în cadrul SJUSM , conform obligatiilor stabilite . Prestatorul va presta serviciile constând în Cardiologie intervențională, prin executare succesivă, intra în vigoare după semanarea lui către părţi şi este valabil până la ocuparea postului vacant prin concurs dar nu mai tarziu de 31.12.2025. Program, lunar timp de 2 zile pe saptămână, astfel :- Vineri :17-22- Sâmbată:08-20. Preţul convenit de către părți, pe care beneficiarul îl va achita prestatorului pentru îndeplinirea contractului este de maxim 18360 lei/ luna , valoarea totala 183600 pana la 31.12.2025 lei, iar in caz de prelungire 36720 lei cu doua luni , data de incepere 01.03.2025 .
- Număr anunț
- DAN2395432
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- INTERVENTIONAL S.R.L. (CUI 45177780)
- Cod CPV
- 85121231-1 · Servicii de cardiologie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 220.320 RON
- Data anunțului
- 03.03.2025 12:20
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.