Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telina,cartofi,verdeata,ceapa,banane,pastarnac,varza,morcovi,mere
- Număr anunț
- DA23186704
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- MEGA TRADING XXI SRL (CUI RO17037659)
- Cod CPV
- 03222111-4 · Banane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.830 RON
- Valoare atribuită
- 12.830 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 11:46
- Termen limită
- 07.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.830 RON
din 12.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro