Atribuită
Atribuire
Achizitie Prokum grau rosu impotriva sobolanilor 500g/buc 30bucx 5,5ron.Valoare totala 165 ron .Achizitiei conf.referat nr.6615/26.02.2025,oferta nr.6871/27.02.2025,comanda nr.6968/27.02.2025.
- Număr anunț
- DAN2395323
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 165 RON
- Data anunțului
- 03.03.2025 11:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.