Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT VASE BEKO DFS26024

Număr anunț
DA23188963
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427,59 RON
Valoare atribuită
1.427,59 RON
Data publicării
31.05.2019 13:21
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427,59 RON

din 1.427,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.