Ofertă acceptată Cumpărare directă

pere

Număr anunț
DA23188826
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC "CHESARIE EPISCOPUL" BUZAU (CUI 4299518)
Furnizor / câștigător
RODICOM EUROPROD SRL (CUI RO16068088)
Cod CPV
03222322-6 · Pere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,40 RON
Valoare atribuită
169,40 RON
Data publicării
31.05.2019 13:15
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,40 RON

din 169,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.