Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROSII DECOJITE 400g

Număr anunț
DA23188699
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC "CHESARIE EPISCOPUL" BUZAU (CUI 4299518)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CASH & CARY SRL (CUI RO27157709)
Cod CPV
15331423-8 · Tomate la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,40 RON
Valoare atribuită
230,40 RON
Data publicării
31.05.2019 13:10
Termen limită
07.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,40 RON

din 230,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.