Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile EN+Bac BNB

Număr anunț
DA23186179
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ARAD (CUI 3861838)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276,89 RON
Valoare atribuită
1.276,89 RON
Data publicării
31.05.2019 11:27
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276,89 RON

din 1.276,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.