Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi examinare u.f. = Manusi latex examinare fabricate de SEMPERMED - Austria

Număr anunț
DA23176618
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
30.05.2019 13:17
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.