Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,7% sub estimat
Achizitie hrana pasari Vivariu
- Număr anunț
- DA23187052
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206 RON
- Valoare atribuită
- 167,50 RON 18,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 11:59
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
167,50 RON
din 206 RON estimat
18,7%
Adjudecat la 81,3% din estimat · economie 38,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.