Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOVAC FILE PROASPAT
- Număr anunț
- DA23188412
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC "CHESARIE EPISCOPUL" BUZAU (CUI 4299518)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL CASH & CARY SRL (CUI RO27157709)
- Cod CPV
- 15211100-1 · File proaspat de peste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,77 RON
- Valoare atribuită
- 445,77 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 12:59
- Termen limită
- 07.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
445,77 RON
din 445,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro