Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnica, schimb consumabile ulei motor si filltre cf. Devizului de lucrari

Număr anunț
DA23181236
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,31 RON
Valoare atribuită
577,31 RON
Data publicării
31.05.2019 07:17
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,31 RON

din 577,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.