Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 89,8% sub estimat
Aplicatie Editare Diplome 1 an
- Număr anunț
- DA23187843
- Autoritate contractantă
- Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 254,70 RON 89,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 12:34
- Termen limită
- 05.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
254,70 RON
din 2.500 RON estimat
89,8%
Adjudecat la 10,2% din estimat · economie 2.245,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.