Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii sonorizare teren sport
- Număr anunț
- DA23177375
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
- Furnizor / câștigător
- VISPA SECURITY SRL (CUI 24277999)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 13:46
- Termen limită
- 07.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro