Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cap emisie 5cm2 si cap emisie 1cm2

Număr anunț
DA23172844
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.610 RON
Valoare atribuită
3.610 RON
Data publicării
30.05.2019 10:53
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.610 RON

din 3.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.