Atribuită
Atribuire
Achizitie Mavrik 2F ( insecticid fiola de 100 ml ) 2 buc x 41.28 ron conform referat nr. 14827 / 29.04.2025 , oferta nr. 15014 / 29.04.2025 , comanda nr. 15085 / 30.04.2025.Valoare totala 82.56 ron.
- Număr anunț
- DAN2444485
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 82,56 RON
- Data anunțului
- 05.05.2025 10:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.