Ofertă acceptată
Cumpărare directă
formular programator persoane adulte cu handicap
- Număr anunț
- DA23184997
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- BELADI SRL (CUI 5154540)
- Cod CPV
- 22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 10:49
- Termen limită
- 05.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro