Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE FRUCTE LEGUME CAMIN ADV1082291

Număr anunț
DA23200239
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
Furnizor / câștigător
ACVILA SRL (CUI RO1071948)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.088,27 RON
Valoare atribuită
3.088,27 RON
Data publicării
03.06.2019 13:27
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.088,27 RON

din 3.088,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.