Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari Servicii Mentenanta I.T.

Număr anunț
DA23196835
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
SMARTEAMS SOLUTIONS SRL (CUI 22193042)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
03.06.2019 11:22
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.