Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire Fuser assembly 220-240V Lexmark
- Număr anunț
- DA23196781
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.436,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.436,97 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 11:20
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.436,97 RON
din 2.436,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro