Ofertă acceptată
Cumpărare directă
contract prestari servicii sistem camere video
- Număr anunț
- DA23196251
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
- Furnizor / câștigător
- BIT CONTACT SRL (CUI 19315190)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 11:01
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro