Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartofi

Număr anunț
DA23194792
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf.Haralambie (CUI 4568179)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,87 RON
Valoare atribuită
223,87 RON
Data publicării
03.06.2019 10:10
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,87 RON

din 223,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.