Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T

Număr anunț
DA23195487
Autoritate contractantă
COMUNA SINCEL (CUI 4562141)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,92 RON
Valoare atribuită
110,92 RON
Data publicării
03.06.2019 10:34
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,92 RON

din 110,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.