Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Diesel Super Euro 5

Număr anunț
DA23193969
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLAD TEPES (CUI 24120195)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,92 RON
Valoare atribuită
373,92 RON
Data publicării
03.06.2019 09:39
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,92 RON

din 373,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.