Ofertă acceptată Cumpărare directă

motorina 05/2019

Număr anunț
DA23193597
Autoritate contractantă
Primaria Gura Padinii (CUI 16560233)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.285,17 RON
Valoare atribuită
3.285,17 RON
Data publicării
03.06.2019 09:26
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.285,17 RON

din 3.285,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.