Atribuită Cumpărare directă

Comprese sterile 10cm/10cm, 5 buc/ pachet

Număr anunț
DA36430820
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
INA MEDICAL PRODUCTS S.R.L. (CUI 41687468)
Cod CPV
33141119-7 · Comprese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON