Atribuită Cumpărare directă

Vitamina C 750mg/5ml-sol.inj. x 5ml x 5fi.-Arena ACIDUM ASCORBICUM

Număr anunț
DA36432465
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON