Atribuită Cumpărare directă

Oxigen medicinal comprimat butelii 5L

Număr anunț
DA36433307
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
SIAD ROMANIA SRL (CUI 8184529)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.902 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.902 RON