Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica pliata celuloza 2 str 21x11cm 21 x 11 21*11 cm 200 buc/pach dispenser GREEN JUMBO

Număr anunț
DA36433439
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.763 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763 RON