Atribuită Cumpărare directă

DULAP 4 USI 2000*800*450 PAL MEL CREM DIDACTIC

Număr anunț
DA36434168
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FERDINAND I (CUI 23995230)
Furnizor / câștigător
ADA ART MOB S.R.L. (CUI 34344807)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.300 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.300 RON