Atribuită Cumpărare directă

Toner Xerox 106R03746, 16500 pagini (Galben)

Număr anunț
DA36435174
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.094,10 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094,10 RON