Atribuită Cumpărare directă

CREMA DE CURATAT NON-ABRAZIVA, WHITE sau LEMON, CIF PRO FORMULA, 750ML

Număr anunț
DA36435427
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
958,80 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,80 RON