Atribuită Cumpărare directă

TK8345K TK8345 TK-8345 TK 8345 CARTUS TONER BLACK (20000 PAG) ORIGINAL KYOCERA TASKALFA 2552 CI

Număr anunț
DA36435873
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE (CUI 4400816)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
527,74 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,74 RON