Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER BLACK (2500 ) COMPATIBIL NOU LEXMARK E230 E232 E240 E330 E332 E340
- Număr anunț
- DA21116877
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 10:51
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro