Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU DRUM LEXMARK MX310DN, ORIGINAL, 60,000 pages

Număr anunț
DA21108422
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,40 RON
Valoare atribuită
443,40 RON
Data publicării
31.08.2018 09:55
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,40 RON

din 443,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.