Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Terralin , 2 L
- Număr anunț
- DA21120943
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 4322564)
- Furnizor / câștigător
- YAYA GARDEN SRL (CUI RO19258559)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209 RON
- Valoare atribuită
- 209 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 14:06
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209 RON
din 209 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro