Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO HYUNDAI GALLOPER

Număr anunț
DA21120633
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
37316500-1 · Tobe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.470,50 RON
Valoare atribuită
17.470,50 RON
Data publicării
03.09.2018 13:52
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.470,50 RON

din 17.470,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.