Atribuită Cumpărare directă

Fir resorbabil antibacterian Vicryl PLUS,gros 3-0,L=70 cm,incolor,ac triunghiular 19 mm, curbura 3/8

Număr anunț
DA36438181
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
JOHNSON & JOHNSON ROMANIA SRL (CUI 27452199)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
738,72 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,72 RON