Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Inspiron 3567 cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00GHz, Skylake™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD

Număr anunț
DA21120176
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.168,01 RON
Valoare atribuită
10.168,01 RON
Data publicării
03.09.2018 13:31
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.168,01 RON

din 10.168,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.