Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese si echpamente pentru instalatii electrice

Număr anunț
DA21118832
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.509,77 RON
Valoare atribuită
3.509,77 RON
Data publicării
03.09.2018 12:24
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 21:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.509,77 RON

din 3.509,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.