Atribuită Cumpărare directă

Tub UV C neon ultraviolete 55W Philips 9000 ore

Număr anunț
DA36438311
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON