Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare plan SSM pentru proiectul " Extindere si supraetajare gradinita" Tunari, Ilfov
- Număr anunț
- DA21105275
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- SSM FIRE CONSULTING SRL (CUI RO25336694)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.800 RON
- Valoare atribuită
- 9.800 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 14:53
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.800 RON
din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro