Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANCOMICINA KABI 1000 MG PULB PT SOL PERF X 1 F
- Număr anunț
- DA21117970
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 417,40 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 11:44
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
417,40 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro