Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATCH CORD CAT.6 UTP 10M Diferite culori

Număr anunț
DA20753368
Autoritate contractantă
DIRECŢIA FISCALĂ LOCALĂ MEDIAŞ (CUI 14208827)
Furnizor / câștigător
KADIS COMMUNICATION SRL (CUI RO11972420)
Cod CPV
32551100-1 · Conexiuni telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
93 RON
Data publicării
02.07.2018 13:18
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93 RON

din 93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.