Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard disk WD Blue 1TB SATA-III 7200 RPM 64MB

Număr anunț
DA20750752
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI RO13742532)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
02.07.2018 11:22
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.