Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 45,1% sub estimat
DIR
- Număr anunț
- DA21111691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837 RON
- Valoare atribuită
- 459,60 RON 45,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 12:44
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
459,60 RON
din 837 RON estimat
45,1%
Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 377,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.