Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale in Parcul de distractii tip Țara Piticilor din Constanta, str IC Brati
- Număr anunț
- DA20946460
- Autoritate contractantă
- CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
- Furnizor / câștigător
- MALCONS-COM S.R.L. (CUI RO5739641)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.046,67 RON
- Valoare atribuită
- 10.046,67 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:54
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.046,67 RON
din 10.046,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro