Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dedurizator Aquabiz, Europa 15VT-S10, 15 litri, 0.9m3/h [E15VT-S10]
- Număr anunț
- DA20944999
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.142,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.142,85 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 08:07
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.142,85 RON
din 1.142,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro