Atribuită Cumpărare directă

Suport TV de tavan, LCD / LED, reglabil inaltime 913 ~ 1783 mm, inclinare si rotire, 23 - 100 inch,

Număr anunț
DA36440284
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
259,66 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,66 RON