Atribuită Cumpărare directă

PULPA VITA CONGELATA KG

Număr anunț
DA35176442
Autoritate contractantă
CRESA BRAILA (CUI 46191502)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
210,40 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
06.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,40 RON