Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOSITOARE RURIS 777K

Număr anunț
DA40730907
Autoritate contractantă
COMUNA LACUSTENI (CUI 16404161)
Furnizor / câștigător
EURO STAR E.S.D. SRL (CUI 33385426)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.561,15 RON
Valoare atribuită
2.561,15 RON
Data publicării
30.06.2026 12:28
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.561,15 RON

din 2.561,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.